SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 d Xdrive Luxury
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
166723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320 D Xdrive Luxury Automatic Karrikat lekur,full optional

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Augsburg, Germany
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »