SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2005
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
166725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VEREJTJE: Vetura shitet prej dates 10 gushtShitet golf 4 karavant viti prodhimit 2005Nderruesi manual210.000 te kaluaraNgjyra e hinteI ruajtur shume

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leka
Prishtinë
37745369936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »