SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 Tdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,325
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
166731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 Tdi automatic klima tronik ulse me nxemje model Hajlajn tempomat bord kompjuter 2 qelsa full extra me shum info 044 681926Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »