SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80 1.9 disel
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
166732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi 80 1.9 disel komfor te b4 ngjendje tmir qmimi i volitshem045517165

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjan
045517165
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »