SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Atv Yamaha Raptor 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2013
ID e produktit :
166743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha Raptor 250cc Viti 2013 pothuajse i ri,ka vetem 50 ore pune te gjithe servisat te kryer ne kohe,motorri eshte per marakli

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Sicilì, Campania, Italy
049206241
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »