SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,541
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shes Golf 6
-Motorri 2.0
-Dizel
-Viti i prodhimit 2009
-Doganen e paguar i pa vozitur ne kosov
-Klim
-Fellne
-Gomat e reja te veres
-Libra te servisit
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »