SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI S LINE PLUS
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '17
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,100
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2.0 TDI S line plus , viti i prodhimit 26.09.2006 model 2007 ka regjistrim deri ne 07.2018
Vetura posedon:
-S LINE jasht dhe brenda ,
-Automatik me 7 shpejtesi dhe servisin e kryer per 40000km ,
-Senzora parkimi para dhe pas (shume te rralle i kan para) ,
-XENON BIXENON dhe Drita te dites fabrikisht ,
-Tempomat , Abs , Esp ,
-Klimatronik digital ,
-Navigacion plus ,
-Tavanin permbrenda e ka te zi qe tregon se eshte S line orgjinal poashtu te punuar me material special ,
-Karrikat Alcantara te S line dhe me nxemje ,
-Shiber Elektronik ,
-I ultë fabrikisht , amortizerat KONI ,
-Seria Krom jashte e mbrenda ,
-2 par goma me fellga nje par te Sline 17' dhe nje par te dimrit 16' ,
-Timonin e ka origjinal te S line me komanda dhe multifunksional ,
-4 qelsa ,
-kilometrat i ka te verifikuara , i servisum uljen e filterat para 1 muje ,
Le te lajmerohen vetem te interesuarit , flm per mirekuptim.
Ndrrim me veture me te lire.
Tel : 049655923(viber) 044220940
Informata rreth publikuesit
Esat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »