SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
166761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Stilo ne gjendje perfekte ABS 1.9 JTD , xhama elektronik ulset mbrapa te levizshme rexhistrim deri me 05.07.2018
Informata rreth publikuesit
Blend
Fushë Kosovë
045 826 334
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »