SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Actros
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
900,000
Motori (kubik) :
18.40
Viti :
1997
ID e produktit :
166771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin Actros 18.40 me rimorkio Viti 1997Rimorkio 2005Ne gjendje shume te mire pune 1 vit rexhistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
049818555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »