SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOUARAN 2.0DSG 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,846
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
166804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 2.0-TDI🇨🇭🇨🇭
VITI -2011
Automatik-DSG
220,000 KM Te garantuara
I DOGANUAR
PREJARDHJA NGA ZVICRRA🇨🇭🇨🇭🇨🇭

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.comPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »