SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€11,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
407.00
Viti :
1997
ID e produktit :
166815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet autobusi Mercedes Benz 407 . I sapoardhur nga Gjermania . Ne Gjendje shum te mir . Ka gjithsej 55 ulse . I doganuar . Nr Tel : +49 176 78059452Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044-360-521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »