SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen Nemo-1,4 HDI
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Citroen Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
166816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen nemo i vitit 2008 1,4 HDI i sapoardhur nga franca ka 180 mij km te kaluara, shumm ekonomiik te interesuarit +377 44 643 252 edhe ne wiber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Kosovo
044 643 252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »