SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 yamaha v star classic 1100
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '17
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
2003
ID e produktit :
166817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet me veture 2003 yamaha v star classic 1100 3800 € ose oferta me e mire i ka te gjitha paisjet : jelek, jakne , tri helmeta, dy parenpasqyre , 2 pare auspuha , qizme te reja etj
045203970
Informata rreth publikuesit
Start
Prishtinë
045203970
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »