SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
166823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer ,5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , ulset me masazh , ulset lekur , ulset me ngrohje ,
navigacion GPS , KAMER mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrap ,
mbajtesin e dstances DISTRONIC , tempomat , bordkompjuter ,
vet parkim (PARK ASSIST) . LANE ASSIST , abs , esp , airbag ,
driving mode selection , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=golf-vii-1-6-tdi-automatik-highline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »