SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW TIGUAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
166824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSION :klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset sport , ulset ALCANTARA , tempomat ,
bordkompjuter , KAMER mbrapa , navigacion GPS , bordkompjuter ,
dritat BI XENON , dritat LED , radio CD SD , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-tiguan-2-0-tdi-4motion-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »