SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 M50D XDRIVE INDIVIDUAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
166825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : kimatronik dy zonael , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon , timonin me ngrohje , ulset sport INDIVIDUAL ,
ulset lekur , ulset me ngrohje , uset elektrike dhe memory ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT),tempomat ,
bordkompjuter , senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) ,
LANE ASIST , surround view camera (360 shkalle KAMERA) , radio CD USB ,
i hapur lart SHIBER , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
kameren e nates (NIGHT VISION) , projtektorin (heads up display) ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , PERDE , zerimin HARMAN/KARDON audio ,
abs , esp , airbag , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-m50d-xdrive-individual 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »