SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell vektra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
166827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opell vektra sistem anglez ne gjendje shum te mire motorin 1.8 ekotek

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shemsi
Ferizaj
044155301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »