SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 TDI, DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
166829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Caddy 1.9 TDI,DSG Nxemje ne karika, klime , Xhamat me Rrym, RKS
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044120619
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »