SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C 2.0 TDI Me Dogan
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:42
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
166833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3C 2.0 TDI
Viti 2006
2.0 tdi 140ps
Full opsion
Manual
Me dogan te pagune
Info 044771777 044139832
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »