SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 320
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '17
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
166837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :Mercedes ML 320 VITI 2005
shes Mercedes ML 320 viti i prodhimit 2005 dizel 3.0 CDI , Automatik tiptronik ,posedon :klim tronik, Novigacion , tempomat , bordkompjuter , dirigjuse ne vollan , interjer te lekures , karriga elektronike , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike , , fellne te aluminit , senzor parkimi para dhe mbrapa, i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shume te mire per me shume mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne +37744876533
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
+37744876533
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »