SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:05
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,343
Motori (kubik) :
515.00
Viti :
2008
ID e produktit :
166845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Sprinter 
515 CDI
Viti 2008 
173343 km
Automatik
Central 
Pasqyret me rrym
Gjysem klim
Radio 
Maxi
Kufer sanakun 4.90 m I gjat 
Gjendje super tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »