SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra per PJESE 2.0 benzine plus gaz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
166847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vectra per PJESE 2.0 benzine plus gaz me kamje automatike me ebs gomat e para MICHELINE me kondicioner etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Tirana, Albania
0688333991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »