SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Yamaha Virago 125 cc
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:13
Lloji :
Yamaha WR125X
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
166848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha Virago 125 cc dy klipa 15.000 km te kaluara (me liber te servisit) i ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i Skaduar,i çlajmeruar,
Ne gjendje shumë te mirë i ruajtur
Viti 1999
Kontakt: 044613614
Cmimi. 1600 euro
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
-
Prishtinë
0000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »