SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.7 cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2009
ID e produktit :
166850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra ne gjendje perfekt i posedon librat e servisit kilometrazha te garantuara Gjitha serviset e kryera ne rregull si ato te zvicrres edhe ne Ks te gjitha ne menyr perfektVetura posedon;Tempomat Komanda ne timonKlima ne funksion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Gjakova
044989318
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »