SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
166858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF VI* Dizel 1.6* DSG* Viti : 2011* Pa Dogan * Qmimi : 7999*Me Liber ServisitKontakt : 044 - 514 - 415044 - 148 - 658

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berin
Rahovec
044148658
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »