SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 tdi 2.0
Çmimi :
€5,650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 gjithqka ne rregull serviset e kryer te gjitha , senzor parkingu km te garantuara per me shummkontakto ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xonni
Gjilan
045 630 646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »