SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 2004 diesel
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
166876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetira ford focus karavan e posa ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte vetura gjindet ne kosove kontakti +49 178 5102449 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Ferizaj
+49 178 5102449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »