SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 3
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
100,100
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
166879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 benzin + plin viti i prodhimit 97
9 muj regjistrim kaPostuar nëpërmjet celularit.


viber +37744692271
Informata rreth publikuesit
mergim
Besianë
044259087
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »