SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht
Lloji :
Audi A7
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
166935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a7 3.0 quattro rs line
Informata rreth publikuesit
Auto Royal
Prishtinë
045507607
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »