SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 2010-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:13
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
166942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 6 2.0 TDI 6 SHPEJTSI
HIGHLINE
2010
I DOGANAUR
FULL EKSTRA

044 843 258
049 555 964
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »