SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:38
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,222
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
166945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 
X5
 3.0 dizel 
178222km
Viti 2007
Automatik 
Panorama
Rks 1 vitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »