SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI FULLO PSION VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:33
Lloji :
GOLF VII
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
20000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
166950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 6 2.0 TDI 81 KW
VITI 2010
HEGJLINE
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOMJUTER
ULSET ANTILLOP
ULSET ME NXEMJE
SHUBER
HOLLIGENKA
SENXOR PARKINGU PARA MRAPA
SENZOR PER MU PARKU VET
NAVI TMADH DVD AUX CD MEMORI KARD
DRIARET E ZEZA FABRIKISHT
2 QELSA
ME.NJI FJAL
FULL OPSION
I SAPO ARDHUN
ME DOGAN PAGUNE
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941&044 877 535
Informata rreth publikuesit
auto albani
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »