SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:49
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
166958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 1.9 tdi viti 2005 me km te garantuara per info +37744625700
Informata rreth publikuesit
Faton
Ferizaj
044625700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »