SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 S_LINE VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:36
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,534
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
166981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 2.0 TDI 103 KW
VITI 2006
KLIMTRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOMJUTER
ULSET ANTILLOP
I SERVISUM KOMPLEET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044 109 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »