SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw Gt 530d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
166983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw GT 530d ne gjendje shume te mire ne RKS
Viti prodhimit 11.2010
Vetura posedon :
Klimatronik para mrapa
Lekure
Kamera para , mrapa dhe ne pasqyre ( 360°)
Senzor parkingu para mrapa
Senzor shiu
Fara robot
Etj
049643444
044636737
Informata rreth publikuesit
e
Vushtrri
044636737
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »