SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A 160 CDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:41
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
167001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
152200KM,60KW(82PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK,DYER;5

VITI;2009,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,DRITARE ELEKTRIKE
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »