SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 D M_sport Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:53
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
167003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 D M_sport
Automatik
Autopilot
Viti 2007
Full Opsion
Me Dogan
Nga ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA FerizajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »