SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-tronic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
167004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 2.0 TDI Ambiente
Automatik S-tronic
Viti 2008 New
Full Opsion
Liber Te Servisit
Me Dogan
Nga ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »