SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT DUBLO 1.3 JTD VITI 2013 ME DOGAN
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik
ID e produktit :
167005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT DUBLO 1.3 JTD VITI 2013 ME DOGAN
• MANUAL 5 SHPEJTSI
• KLIME
• 4 GOMA TE REJA
• XHAMAT ME RRYME
• I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR
• 164.000KM ME LIBRA TE SERVISIT

QMIMI 6900 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »