SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 2.0D S-DRIVE 2010 AUTOMATIK
Çmimi :
€15,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
BMW X1
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
167007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X1 2.0D S-DRIVE 2010 AUTOMATIK
• AUTOMATIK
• S-DRIVE (4X4)
• SENSORA PARKIMI
• SHTOPAT LED
• BI XENON
• KOMANDAT NE TIMON
• KLIMATRONIK
• 170.000KM
• I REGJISTRUAR RKS

QMIMI 15900 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »