SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.0 benxin me rks qmimi 3499 €
Çmimi :
€3,499.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
167027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 benxin me rks full opsione viber 045506576

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »