SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG HIGLINE 140 PS 2007 V.P DIZEL
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
167063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054
erber-ks.com/ 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »