SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 3.0 TDI Quattro 204 PS 2005 V.P Automatik
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
167070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »