SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet BMW 530d GT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '17
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
167071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW 530d GT

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044712012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »