SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
167085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 6 2.0 TDI
Viti - 2008
81KW/110PS

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
autosalloniflorenti@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »