SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz c220
Çmimi :
€11,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
167119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c220 karavan i sapo ardhur nga gjermani ne gjendje perfekte me kuptimin e plot vetur tip top Me 202400 km te garantuara Me liber te servisit qdo her i ber servis ne mercedes origjinalViti 2010Modeli avangardeMe klim dy zonale Shum ekonomike 5.5 hargjimet mesatare Vetur familjareMe timon elektronik kontrroll Me pulla dhe mundesu hapje dhe mbullje te telefonit permes timoni dhe mikrofonAutomatik Model ekstra i ka 170ps fabrikisht Navigacion te madh + dvdMe 6 giga memorie radia Me shanzher me 6 cedejaMe ekran qe palohet Karrikat ekstra rregullohen me pulla dhe memorieDhe me nxemjeTeper i pastert si brenda ashtu edhe jasht Tempomat speed limitSenzora parkimiDyert me senzor hapje pa qels (keyless go)Gjithashtu edhe gepeku me senzor hapje Qmim pak i diskutushemVerejtje:ndrrim nuk boj prej 5 gusht deri ne fillim te shtatorit vetura gjendet ne kosov

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
049898437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »