SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
167128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 usle , nderrueisn MANUAL
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkompjuter , abs , esp , ariab , navigacion GPS , FELLNE ,
ETJ .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-passat-2-0-tdi-bluemotion 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »