SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGOT 307 2.0 HDI VITI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:08
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,533
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
167129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGOT 307 2.0 HDI
VITI 2003
KLIM A.C
ABS
TEMPOMAT
B.KOJUTER
I.SAPO ARDHUN ME DOGAN
PER.MA SHUM NA TEL
044 106 941&044 877 535
Informata rreth publikuesit
auto albani
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »