SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D VITI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:17
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
167131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0 DIZEL
VITI 2003
AUTOMATIK
KLIMTRONIK
ULSET NXEMJE
B.KOMJUTER
TEMPOMAT
SENXOR PARKINGU PARA PRAPA
ULSET LIKUR
GOMA T REJA
I SERVISUM KOMPLET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM AN TEL
NDRRIMI MUNDSHEM
044 106 941 044 877 535..............................
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »