SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 7 2.0 TDI 6 shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,352
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
167138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 7 2.0 TDI 110 KW 150 PS
6 SHPEJSI
VITI 20.12 .2013
KLIM TRONIK
ABS
ESP
B.KOMPJUTER
ULSET NXEMJE
SENZOR PARKINGU PARA MRAPA
SENZOR NE PASQYRE
AUTO HOLLD
STAR STOP
ME LIBRA SERVISIT 155435 SAKTA
I DOGANUAR NE RKS
NDRRIMI I MUNDSHEM
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044 109 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »